+372 673 8904

info@tostur.ee

Kliimaseadmete täitmine

Kliimaseadmete täitmine

Teostame kliimaseadmete hooldust ja täitmist. Meie ekspertidel on põhjalikud kogemused nii konditsioneeride kui ka keerukamate kliimasüsteemidega.

Kliimaseadmete kontrolli teostame kaasaegse täisautomaatse seadmega, mis doseerib gaasi, värvaine ja vajamineva õli ml täpsusega. Ennem täitmist kontrollime visuaalselt ja füüsiliselt kompressori ja ventilaatori olukorda. Kui need on korras, siis alustame kliimaseadme täitmisega. Seejärel teostame kvaliteedikontrolli, peale seda tehakse topeltkontroll manuaalselt spetsiaalse uv-lambi ja prillidega. Topeltkontrolli järel kontrollitakse spetsiaalse aparaadiga mida kutsume “nuusutajaks”, et süsteem kuskilt ei lekiks.

Kliimaseadet on vaja hooldada iga 2 aasta järgi, see tagab süsteemi probleemivaba töö. Hooldamata seade võib minna palju kallimaks. Kuidas? Kui kliimaseadme hooldamine edasi lükata või kliimaseade sootuks hooldamata jätta, võib seade katki minna. See tähendab aga ajutist mugavusest ilma jäämist ja mis veel halvem, palju suuremat kulu seadme välja vahetamisega.

Küsimuste korral võta meiega ühendust

info@tostur.ee

+372 673 8904