+372 673 8904

info@tostur.ee

ettevõttest

Tõstur OÜ on loodud aastal 1991 sooviga pakkuda kvaliteetset autode remondi- ja hooldusteenust. Oleme oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner, lahendades sujuvalt nende autodega seotud probleemid. Astume ühte sammu muutuvate trendide- ja uute tehnoloogiliste lahendustega ning suudame seeläbi pakkuda klientidele standarditele vastavat kvaliteetset ja paindliku hinnaga teenust.

 

Meie peamine tegevusala on autode hooldus, mis hõlmab kõikide filtrite ja vedelike vahetust. Lisaks tegeleme ka autode veermiku pisiremondiga. Ühtlasi saab meie juures lasta sildu reguleerida, rehve vahetada, kliimaseadet/konditsioneeri kontrollida ja täita ning muid väiksemaid remonditöid teha. Oleme aastatega truuks jäänud Exxon Mobil õlidele ning kvaliteetsetele Mann ja Filtron filtritele, mis ei välista vajadusel ka teiste tootjate filtrite kasutamist. 

 

Kõigil meie spetsialistidel on aastatepikkune töökogemus autoremondi alal ning vajalikud teadmised ja oskused. Tänaseks on meie töökoja pind kasvanud 200m2-ni, kus spetsialistide kasutada on neli tõstukit (neist üks sillareguleerimiseks) ja kõik muud tööks vajalikud seadmed.

 

Meie töö puhul on märksõnadeks usaldus, kogemus ja kvaliteet. Kui see on Teie jaoks oluline, siis võtke meiega ühendust!

 

Meeldivale koostööle orienteeritult

 

Tõstur OÜ